Ateşin insanları birleştirme gücüne inanıyor, birlikte kuracağımız kocaman sofralarda buluşmayı dört gözle bekliyoruz.

Kürkçü Dükkanı; yüksek tavanlı, taş duvarlı eski bir hangarda, günün dinamizmine rustik bir bakış açısıyla sizleri ateşin etrafına bekliyor.

 

Sürdürülebilirliğe ve doğaya saygı duyarak, zamanı geldiğinde doğanın bize sunduklarıyla, menü döngümüzü mevsimsel oluşturuyor, saat 19:00 itibariyle ateşimizi yakıyor, bahçemizden ve çiftliğimizden gelen ürünlerle masalarımızı kuruyoruz.

 

Dilerseniz açık mutfağımızın etrafında oturarak, yemeklerinizin hazırlığı süresince, tabaklarımızın hikayelerini dinleyebilir, yeme-içme ritüelini başka bir boyutta deneyimleyebilirsiniz

Minimalliğin Zenginliğini Tadın…

Kürkçü’de, etler ve sebzeler her daim taze olur. Doğallıktan vazgeçmeyiz.

Pazartesi hariç her gün 18.00’den, pazar günleri 17.00’den itibaren ateşimiz yanar, etlerimiz pişer, servisimize başlarız. Burada sohbet, muhabbet, eğlence esastır. Bizi bilen bilir. Biz, misafir ağırlamayı çok seven içkili et lokantası Kürkçü Dükkanı’yız.

23.00 itibariyle
“İkinci Perde” başlar

Kürkçü’de eğlence bitmez, 23.00 itibariyle 2. Perde’ye geçer. Bizim için 2. Perde kaynaşma zamanıdır. Bu samimi ortamda eğlencenin tadını çıkartmak isterseniz 2. Perde’ye bekleriz.

Bize yazın;

Can kulağıyla dinliyor, dört gözle okuyoruz.

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]